Domů   Registrovat   Přihlásit 
Babet
Kontaktovat uživatele Babet
 
 
 
Džoby uživatele Babet
Vám Pošlu Turistickou Známku Z Okolí Slap, Konopiště, Jílového U Prahy A Benešova.   Kč
Kategorie: Cestování
Na dokončení: ~14 dnů
Benice - Hřebčín Favory, Týnec Nad Sázavou, Konpiště, Muzeum Motocyklů Netvořice, Benešov, Slapská Přehrada, Svatojánské Proudy, Smetanova Vyhlídka - Třebsín, Kamenný Přívoz, Vojenské Muzeum Lešany, Jílové U Prahy. Zaslání Obyč. Dopisem. Při Koupi 4 Známek, 5 Známka Vč. Poštovného Doporučeným Dopisem Zdarma! Máte-li Zájem O Jinou Známku V Této Lokalitě, Nebojte Se Zeptat :-)

     
 
Vám Sestavím Inzerát V Čj I Aj Na Prodej/pronájem Bytu/domu (v Praze) Na Vámi Požadovaném Serveru.   Kč
Kategorie: Finance
Na dokončení: ~10 dnů
Sestavím Inzerát V Na Vámi Prodávaný či Pronajímaný Byt/dům Přímo Na Konkrétním Serveru (doporučuji Sreality, Bezrealitky, Aukro, Annonce) - Bez Poplatku Za Vystavení, Platíte Vy. Uvedu Výhody Bytu, Podmínky Koupě/pronájmu, Výhody Lokality - Pro Prahu (ostatní Města Dle Vašeho Zadání), Upravím Fotografie (poradím Co Ještě Nafotit), Nakreslím Plánek Bytu/domu, Napíši Max. Počet Znaků Do Každého Inzerátu. Zkušenost S Danou činností, Spolehlivost, Vysoká úspěšnost! Inzerát I V Aj + Kč 100,-.

 
Provedu Korekturu A Naformátování Textu Diplomové, Bakalářské Disertační Práce   Kč
Kategorie: Copywriting
Na dokončení: ~7 dnů
Provedu Korekturu Textu V MS Word(vč. Doporučení Nahrazení Krkolomných Obratů), Očíslování A Popisů Tabulek A Obrázků, Konce Oddílů, Nastavení číslování Nadpisů, řádkování, Záhlaví Zápatí Stránek, Obsah Práce, Poděkování, Tvrdé Mezery, Měkký Enter Apod. Cena Kč 100,- Je Za Každých 20 Normostran Vaší Práce, Tj. Po Odečtení Poplatku Stománii Pouhé 4,- Na Stránku. Nejlevnější Služba, Mnohaleté Zkušenosti, Po Dohodě O Ceně Korektura Do Druhého Dne Apod. 1 Normostrana = 1800 Znaků = Cca 250 Slov.

 
Vám Zašlu Seznam Éček U 20 Vámi Určených (běžně Dostupných) Potravin   Kč
Kategorie: Ostatní
Na dokončení: ~5 dnů
Zašlu Vám Emailem éčka S Rozborem U Vámi Uvedených Potravin (potřebuji Vědět Přesný Název Potraviny, Výrobce A Případně I Obchodní řetězec, Kde Se Potravina Prodává). Pokud Bude Potravina Obsahovat éčka Vyšší Kategorie Jak č. 3 (rozsah Od 0 - Přírodní Látky Až Do 7 Karcinogenní) Zašlu Vám Návrh Jiné, Obdobné Nebo Stejné Potraviny, Která škodlivá éčka Neobsahuje. Divili By Jste Se, Co Je Např. V Pomazánkách, Tresce Ala Losos Nebo Ovocných žvýkačkách Orbit, Které Dáváte Dětem. Vyvarujme Se Éček!

     
Smluvní ujednání | Faq | Provizní systém     
Copyright © 2010 Red Square <info@stomanie.cz>. Všechna práva vyhrazena