Domů   Registrovat   Přihlásit 
Reffcz
Kontaktovat uživatele Reffcz
 
 
 
Džoby uživatele Reffcz
Zvektorizuji Vaši Fotografii.   Kč
Kategorie: Grafika
Na dokončení: ~2 dnů
Zvektorizuji Jednu Vaši Fotografii Ve Třech Stupních Detailu A Zašlu Ve Formátech Ai, EPS A Náhledy V PDF - To Celé Zabalené V RAR. Jiné Formáty Po Domluvě.

 
Vyluštím Křížovku/sudoku/rébus   Kč
Kategorie: Ostatní
Na dokončení: ~4 dnů
Chcete Vyhrát Hodnotné Věci V Křížovkách, Ale Nemáte čas Ani Náladu Na Jejich Luštění? Zašlete Mi Naskenovanou Nebo Vyfocenou (klidně I Na Vícekrát - Musí Být čitelná) Křížovku A Pošlu Vám Ji Vyluštěnou Zpět V Podobě Jednoho Upraveného Obrázku.

 
Vás Zbavím Reklamy Na Internetu!   Kč
Kategorie: Ostatní
Na dokončení: ~2 dnů
Poradím Jak Odstranit Všudypřítomnou Reklamu Na Internetu! Takřka Veškeré Hojně Navštěvované české Nebo Zahraniční Portály Obsahují Reklamu, Zbavím Vás Jí! Veškeré Banery I Textová Reklama Zmizí! A To Včetně Reklam Na YouTube A Podobných Službách! Už žádné "Ahoj Pozemšťane".. Funguje Perfektně Pro Veškeré Moderní Prohlížeče FireFox, Opera A Google Chrome (s 98% úspěšností!).

 
Převedu Obrázek Do Textové Podoby   Kč
Kategorie: Grafika
Na dokončení: ~2 dnů
Převedu Váš Obrázek Nebo Fotografii Do Psaného Textu. Zašlu Zpět V Textové Podobě A Jako 10 Obrázků - Různá Velikost Textu, Rozlišení Výsledného Obrázku Atd. Zašlu V Jakém Formátu Chcete.. (gif, Png, Jpg, Psd A Mnoho Dalších..)

 
Udělám Pixelart Dle Předlohy Nebo Vašich Požadavků!   Kč
Kategorie: Grafika
Na dokončení: ~10 dnů
Vytvořím Pixelart Dle Vašich Zadání A Požadavků A To Se Vším Všudy. Typická Perspektiva, Spousta Detailů A Barev! Pixel Art Menších Rozměrů Může Být Animovaný. Tvorba Pixel Artu Je časově Náročná, Uvedená Cena Je Za Hodinu Práce. Tvorba Může Trvat 2 - 10+ Hodin V Závislosti Na Požadované Velikosti. Malé Ikonky, Nebo Avatary Mohou Být Do Dvou Hodin.

 
Udělám Průzkum A Dám Radu Jak Vylepšit Vaše Www Stránky   Kč
Kategorie: Ostatní
Na dokončení: ~3 dnů
Vaši Stránku Kompletně Proklikám, Prohlídnu A Pročtu Si Ji. Vyzkouším Veškeré Funkce, Registrací A Přihlášením Počínaje. Napíšu Co Si Myslím, že By Vašim Stránkám Pomohlo Nejvíce A Zdůvodním To! Chcete-li Další, Je Nutné Koupit Službu Znova. Pokud Nebudu Vědět Jak Poradit, Nebo By Se Nejednalo O Nic Zásadního Vrátím Peníze!

 
Smluvní ujednání | Faq | Provizní systém     
Copyright © 2010 Red Square <info@stomanie.cz>. Všechna práva vyhrazena